Určení

Řídící jednotky COMFORT slouží pro řízení technologie a monitoring chodu domovních a malých průmyslových čistíren odpadních vod.

Charakteristika

Řízení je prováděno pomocí sekvenčního spínání binárních výstupů, které může být podmíněno stavy na binárních vstupech jednotky. Do optimalizace řídícího procesu lze začlenit i vnější čidla a senzory přes číslicové rozhraní RS-485.

Grafický podsvětlený displej zobrazuje aktuální fázi čistícího procesu a slouží také k jednodušší parametrizaci řídící jednotky.

Vestavný GSM modul dovoluje dálkové ovládání jednotky pomocí příkazové SMS, upozornění provozovatele pomocí varovné SMS a automatické předávání provozních stavů přístroje na server v internetu přes GPRS síť.

Servisní organizace mohou s výhodou využívat navázaných služeb serveru jako je například zobrazení aktuálních provozních stavů přístrojů na mapovém podkladu, rozesílání informativních mailů, dálkovou parametrizaci a pod.

Distribuce

Řídící jednotka COMFORT je distribuována prostřednictvím společnosti ENVI-PUR s.r.o., výrobce domovních, průmyslových a komunálních ČOV.

 

Soubory ke stažení: 
Prezentace
Související produkty: